Ahoj, vítám vás po dlouhé době u recenze na dekorativku. Té mám ze vší kosmetiky logicky nejmenší spotřebu, ovšem zaujaly mě novinky u Essence a sešlo se mi tu zase něco i od Haničky.
Začala bych asi make-upem. Essence Silky Blur teď testuje v kosmetické sféře úplně každý a mě zaujal tuším u Onyho na YouTube. Hodně si ho oblíbila i Sabča z Bláznivé mámy a já se ani nedivím. Stojí jako jeden oběd ze zvýhodněného meníčka – 150 Kč a já jsem s ním též zatím spokojená. Jde o středně krycí make-up s takovou opravdu silky texturou, hezky přilne k pleti i bez nějakého podkladu, ale nemá problém ani s lehkým pleťovým krémem. Dělá velice přirozený efekt a na pleti je lehký, přitom sjednotí a vyzmizíkuje drobné nedokonalosti a nezvýrazňuje sušší místa. Já právě s tím často bojuju, že když chci vyšší krytí, tak to zvýrazní suchá místa, a u nižšího to zase nedávají mastnější zóny pleti. Tenhle make-up si hravě poradí s obojím. Pokud chcete vyloženě matný look, budete ho určitě muset pudrovat častěji než nějaké echt krycí držáky, ale za mě je to na každodenní líčení ideální produkt.
Dále tu mám řasenku Lash Paradise Forever Noir od L’Oréal Paris. V minulosti jsem od nich opakovaně a s oblibou používala AIR Volume nebo Volumissime řasenky a říkala jsem si, že by mi mohla dle kartáčku sedět i tato. Velikostně je tak akorát, kdyby byl kartáček ještě o něco větší, už by se s ním špatně manipulovalo. Takhle krásně oddělí a obarví všechny řasy a současně jim dodá objem bez nějakých šílených vrstev nebo cucků. Sice nejde o voděodolnou verzi, ale i když jsem brečela, tak se mi ji ještě nepodařilo rozmazat. Mohu doporučit, mnohdy mají třeba v Rossmannu 1+1 na řasenky, kde se tyhle dražší kousky vyplatí pořídit.
A posledním kouskem dnešního článku je korektor Bobbi Brown Skin Full Cover v odstínu Ivory. Řekla bych, že jde o miniaturu – každopádně dostal se ke mně od Haničky, neboť na ni je příliš tmavý. Protože už vykouklo první sluníčko, tak jsem zjistila, že ho pod oči klidně mít můžu a i mi vyhovuje. Ačkoliv nejde o něco mega hydratačního, tak nijak nevysušuje a nepne v očním okolí. Moc hezky se blendí a přitom krásně zakryje i kruhy pod očima. Jsem z něj teď nadšená a používám ho skoro při každém líčení.
A co teď dělá při zkrášlování společnost vám nejvíce? Dejte mi vědět do komentářů :)
Sabča



A ten Essence má aký podtón? je pre studené či tepé tipy?
OdpovědětVymazatJá si teď ujíždím na lescích/balzámkách na rty a na tvářenkách 😀
OdpovědětVymazatAhoj Sabi, já si nyní užívám bronzovací tyčinku od Too Faced, fakt mě baví.
OdpovědětVymazatMěj se krásně,
Hanka z ciculka.cz