Deník malého poseroutky 10:Staré dobré časy | Jeff Kinney | knihodojmy

Ahoj, dneska vám představím desátý díl série mého dětství :) Pro mě je 14.6. a říkám si Proboha ať už mě z toho ústavu pustí. Vážně už odpočítávám dny, no na Osobně o sobě bude asi článek o tom, co mi základka dala a vzala, ale to všechno všude nasdílím. 

AnotaceZa starých časů se žilo líp. Nebo ne? 

Tohle je otázka, kterou si Greg Heffley klade, když se jeho město rozhodne dobrovolně odpojit od elektřiny. Moderní společnost má přece své výhody a Greg není stvořený pro staromódní život. Přijde na to, jak tohle celé zvládnout? Nebo je život jak ze staré školy pro kluka, jako je Greg, 

fakt už moc velké sousto?

Můj názor: Podle mě jsou Deníky malého poseroutky v dnešní době pro dnešní děti kolem těch 9 a více let nejčtenější literaturou. Neshledávám v nich nic špatného a jsem ráda, že alespoň něco se čte. Určitě se po proražení tohoto bestselleru rozjela velká vlna podobných deníku jako např. Deník mimoňky, což je v podstatě taková holčičí verze. Je asi vtipné, že ve svém věku jsem tuhle knihu četla, ale tak když už jsem četla všechny ostatní díly, tak proč ne ? Už ani nevím, kdy to vlastně bylo, co jsem četla první díl. Jsem ráda, že někoho napadlo vytvořit takto jednoduchou literaturu vzhledem k úpadku literatury v dnešní době, který sice dle mého není tak hrozný, ale mě to jako mladší hrozně bralo a přišlo mi to úplně nejúžasnější. Určitě je kvalitnější literatura, ale tohle je tak nějak uzpůsobené i těm, co to čtení zrovna dvakrát nebere.Navíc knihy jsou skvěle graficky zpracované. Pokud tedy chcete například mladšího sourozence dokopat ke čtení tak deníky jsou určitě dobrý formát literatury. Jenom tak mimochodem je i film.

S láskou,
Sabbi 


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Bez šance | Neal Shusterman | knihodojmy

dm(ko) má e-shop ! | UNBOXING

Momenty I.