Viděla jsem #4 | To, Souboj pohlaví, matka! ,...

Ahoj všichni, tentokrát jsem na filmy neměla bohužel tolik času a proto je 4. díl Viděla jsem až dnes. Možná to bude trochu žánrově i změna, ale nebojte mám tu i nějaký ten animák, to bych jinak ani nebyla já.

To
Tenhle film jsem viděla teprve včera se sestřenkou. Hrozně se mi líbí to zpracování, prostředí, nicméně nemohu srovnat jaká je kniha vs. film, protože jsem jí nečetla. Přijde mi, že Kingovi totiž vůbec nerozumím, ačkoliv filmová zpracování mi nedělají takový problém (např. seriál Under the dome). Překvapivě je to i horor, po kterém jsem se nebála. A ten herec, co hraje toho klauna ? Jakože jak prostě ? Rozhodně se já i sestřenka těšíme na pokračování.
🌟🌟🌟🌟🌟
Tajný život mazlíčků
Tohle je bohužel podle mě jako animák zcela průměrný. Nepřišlo mi, že by to mělo to něco navíc, co by mě na tom bavilo, ale zase to nebylo vyloženě špatné. Jen mi to ničím neutkvělo v paměti.
🌟🌟🌟
matka!
Na tohle jsem koukala taky se sestřenkou (děkuju Kiki). Celý to bylo jedno velký wtf a úplně jsme nepochopila, co je vlastně námět, ale líbilo se mi to. Ne, že bych se na to potřebovala kouknout znova...
🌟🌟🌟
Souboj pohlaví
Na tohle jsem šla do kina, sama se sebou. Vlastně jsem neměla v plánu jít do kina, ale všechny moje plány naprosto selhaly, tak jsem potřebovala nějak zabít čas než mi pojede vlak. Mimochodem je pěkně blbý mít jízdenku přímo na ten vlak, kterým chcete jet, lepší je si dát nějaký dřív, ale to zas je na prd s místenkou a celé to nějak nepobírám. Trailer vypadal dobře, ale nakonec jsem zhruba v třetí čtvrtině filmu usnula a vůbec mě ten film nebavil. Za mě jedno velké ne, ale přece jen hvězdička za herečku v hlavní roli.
🌟

Komentáře

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Bez šance | Neal Shusterman | knihodojmy

dm(ko) má e-shop ! | UNBOXING

10 věcí, co bych chtěla stihnout do svých 30