Spotřebováno 5

Ahoj všichni, dlouho jsem si říkala, že natočím video, ale notebook mám na reklamaci a jinak mám půjčený rodičů a to jen na školu. Hahah, mami ber to tak, že jednou se možná budu psaním živit (ok, nebudu, ale prostě miluju utápět se v písmenkách ať už číst nebo tvořit). Nicméně neměla jsem obaly už kam dát, takže proto tento článek. Užijte si ho....
 • 1) Linteo kosmetické vatové polštářky : 100 kusů za 24 korun je opravdu hnedka pryč a zrovna u této položky si výjimečně chválím Cien, protože mají 140 kusů za nějakých tuším dvacet korun. Nic extra navíc, naprosto klasické odličovací tampónky.
 • 2) Lush Mask of Magnaminty: 125 g za už nevím kolik liber, protože jsem jí kupovala v Oxfordu. Já teda měla tu samo konzervační a nemůžu si na nic krom parfemace stěžovat, protože ta byla vážně taková no, já nevím. Jinak celkový produkt funguje skvěle, bezvadně se s ním pracuje a pak i koncept Lushe. Rozhodně až bude příležitost, tak si od Lushe pořídím něco dalšího.
 • 3) Balea pleťová maska Mléko & Med : 13 Kč za 16 ml, což vyjde na dvě použití nebo pokud si necháváte pytlíčky na více použití, tak dost možná i na tři. V poslední době jsem asi zamilovaná do parfemace mléko a med (stejně jako jablko a skořice....) a tohle je vážně hodně muziky za málo peněz. Pleť, jak dětská prdýlka, krásná hydratace a ta cena. No, není o čem.
 • 4) Cien čistící pleťové ubrousky pro suchou a citlivou pleť : 25 kusů za 20 Kč zní naprosto famózně. No, bohužel jen zní. Ačkoliv je to bez parfemace, tak to odporně plastově smrdí, zkrátka nějakou umělotinou a jsou totálně suché. Přijde mi, že nic nedělají, jakože na utření přebývajícího makeupu asi dobrý, ale jinak totálně nepoužitelný.
 • 5) Balea matující gel pro mastnou pleť: Panebože víc mě už netrestej. Lepí to, cuckuje to, ucpává to, NE NE NE NE 
 • 6) Balea tělové mléko ve spreji Mango & Ibišek: 150 ml za 40 Kč a navíc ta zajímavost, že je to ve spreji, což jsem předtím nikdy neměla. No, dobře do budoucna už vím, že to absolutně nechci a nepotřebuju. Nízká hydratace a hlavně mi přišlo, že produkt byl všude jen ne tam, kde jsem ho potřebovala.
 • 7) Balea pěna na holení Kokos & Meloun: 150 ml za cca 20 Kč....Dobře, fajn, přiznávám, že mě vždycky hrozně fascinujou všechny ty věci na holení a vždycky jsem od Balei měla jen gel na holení. Co mě proboha napadlo brát si pěnu ? Po téhle zkušenosti mám nohy, jak nějakej emař. Jakože dobře jednorázové žiletky asi nikdy nebudou úplně šlágr, ale s Satin Care se to dá oholit normálně. No, dobře to se asi nedá srovnávat. Čestný skautský, že už nikdy víc svůj milovaný vanilkový Satin Care nevyměním. Hlavně tahle prej, že pěna, co mi jako moc pěnovitá nepřijde pomalu ani nechce ven z toho balení.
 • 8) Balea pleťová maska Lenochod: 25 korun za jedno použití ještě stále jde. Jenže ta PARFEMACE, co to sakra ??? Nevím, asi prostě nemám ráda takhle výrazné parfemace v pleťové kosmetice. Efekt nulový, vlastně jsem si to stejně pořídila jen kvůli tomu roztomiloušovi na obalu, že jo.
 • 9) Balea sprchový peeling Citrón a podmáslí: 200 ml za nějakých 30 korun, jenže bohužel citrusové parfemace nejsou parketa asi nikoho z tohohle baráku, takže tohle tu leželo tak rok a půl. No, na svědomí to mají i částečky, které se velmi špatně rozpouštějí, neříkám, že peelingy od Balei vůbec ne, možná jim dám někdy ještě šanci, ale citrusové vůně sakra, co mě to napadlo ?
 • 10) Balea sprchový gel Bahamas dream 
 • 11) Balea sprchový gel Meloun : Balea má velký výběr parfemací a rozhodně bezkonkurenční ceny, ale podle mě tomu prostě chybí to něco kvůli čemu by jste to potřebovali znova. Například mě většinou tak v půlce balení totálně přestane bavit parfemace a naleju to na tajňáka do pumpiček určených mýdlu na ruce.
 • 12) Dove deeply nourishing sprchový krém: 250 ml za něco kolem padesáti korun, možná šedesáti, jenže Dove prostě tyhle věci umí. Potřebujete toho vážně kapičku, krásně to hydratuje, nevysušuje a parfemace jsou jednoduše láska.
 • 13) Cien sprchový peeling Sky (Orchidej & Rýžové mléko) : První chyba byla, že jsem si to neočuchala v obchodě, protože i moje babička má sakra lepší vkus na vůně než je tohle. Další fatální NE je, protože jsem se potom osypala a strašně mě všechno svědilo, což se mi u žádného jiného peelingu nikdy nestalo, akorát teda jednou po sprchovém krému od Soaphorie.

 • 14) Indulona tělové mléko meruňková : 250 ml za cirka 100 až 139 korun, jak kdy. Indulona patří rozhodně mezi ty hutné a tak se jí nespotřebuje zas takové množství, ale konkrétně pro mě to nejspíš není. Zas a znovu se mi omrzela parfemace a nic extra na tom nevidím.
 • 15) Pantene Aqua Light šampón : Díkybohu, že jsem si vzala jen to malé balení, jinak by mě asi kleplo. Tohle, že je pro mastné vlasy ? Hodně mi vadila ta naprosto umělá až moc sladká parfemace. Potom ten efekt, čau asi vedu partu smažek taky není zrovna to, co vyžaduju. Vlasy mi po použití tohoto ani nepřišly umyté.
 • 16) elysée barevné pěnové tužidlo: 60 korun za 75 ml vcelku jde. Já jsem ho používala, když jsem měla obarvené konečky na červeno, abych tam tu barvu tak nějak udržela, protože všechno, co je barevné se strašně rychle vymývá, a tak jsem doufala alespoň v tohle. Jediné mínus je, že já jsem levá takže jsem to měla vždycky šejdrem a druhé, že to chytalo brutálně do růžova.

 A to už jsme na konci.
Doufám, že se Vám článek líbil a určitě mi napište pokud máte s nějakým z produktů také zkušenost nebo třeba typ na nějaký dobrý šampón pro těžké, mastné vlasy....
S láskou,
vaše Sabbi


               
Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Bez šance | Neal Shusterman | knihodojmy

dm(ko) má e-shop ! | UNBOXING

10 věcí, co bych chtěla stihnout do svých 30