Jarní fashion wishlist 2018

Ahoj všichni, dneska tu pro Vás mám zase něco z trochu jiného soudku a to sice Jarní fashion wishlist, když byl ten "fešjnvík". Brzy už jdu zase do školy, jakože a.k.a. po nemoci, kapišto...Nechce se mi tam, už teď si připadám, jak nevolník.
Spring wishlist 2018

 1. Džínová oversized bunda: Tak tu chci od té doby, co jsem jednu viděla u Vendy (Vendula Jirmannová) ve vlogu, protože jsem si myslela, že hej džínová bunda, to je prostě věc, co mě nemůže nikdy slušel, ale "prdlajs", protože dělají i oversized a to je prostě musthave. Chci tooooooo !!!
 2. Saténové tílko/košilka: Tohle se nosilo už vloni, jenže to jsem k tomu neměla, co na sebe, ale to se změnilo, takže taky někde potřebuji alespoň jednu ulovit, nejlépe teda vínovou, protože jsem bledá, jak ředitelka vápenky, jako vždycky.
 3. Hodinky: Vždycky jsem měla jen nějaký takový na alá koženkovém pásku, prostě dětské a chtěla bych svoje první dospělácké hodinky a to sice stříbrné, protože zlatá je nudná jsem někde slyšela. Stříbrná je studenější a lépe se mi kombinuje.
 4.  Bíle boty, nejlépe Converse: Moje jediné boty v životě byly od "větví" a ráda bych to změnila, protože všechny boty mám tmavé a bílé se hodí ke všemu, přijde mi, že vypadají dobře prostě. Jenže já jsem prase, ale stejně je chci, protože si je dovedu představit i k pytli na odpadky.
 5. Zavinovací top: Zavinovací věci jsou teď velký hit, teda spíše šaty, ale k těm já zatím netíhnu, ačkoliv u topu to mám přesně naopak. Jenže kde něco takového na českých e-shopech sehnat ? 
 6. Potrhané denimové džíny: Další věc, co jsem nikdy neměla pokud se nepočítají skinny s prostřihy na kolenou a hrozně se mi líbí, teda bez prostřihů na kolenou proboha. Hlavně sehnat hezký modrý denimové džíny je za trest, vlastně jakékoliv džíny.
A to je všechno....
Co se líbí letos na jaře Vám ? 
S láskou,
Sabbi 

Komentáře

 1. No jo, nějakou tu oversized bundu bych taky potřebovala:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chápu, jednu jsem teď viděla podobnou na stránkách Manga, jinak nikde nic...

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Bez šance | Neal Shusterman | knihodojmy

dm(ko) má e-shop ! | UNBOXING

10 věcí, co bych chtěla stihnout do svých 30