Hledání bodu G | Martina Frühaufová a Daniel Weber | knižní recenze

Ahoj všichni, tak dneska zase knižní recenze. Konečně je krásně, tak to čtení jde hnedka lépe od ruky na čerstvém vzduchu a tak.
Anotace: Co všechno se může stát, když jste rozvedená sexuoložka a vydáte se sama autem na dovolenou? Možná na bezinové stanici potkáte chlapa, který stopuje. Rozhodnete se ho svézt, posléze svést a společně prožijete letní dobrodružství na cestách. Cestu vám ubíhá díky vzpomínkám na staré časy, nenadálé odbočky a výhybky jsou příjemným osvěžením a důkazem, že improvizace je zárukou dobrodružství.

Můj názor: Dát do skvěle se tvářícího románu lidi kolem 50 ? A ještě k tomu Moravu a Chorvatsko ? A  kdyby Vám to nepřišlo dostatečně "čecháčkovský", tak ještě ponožky v sandálech ? Vážně ? Asi to má být něco jako spouštěč svých vlastních vzpomínek, ale jediný, co to spustilo bylo naprostý zděšení, že tohle někdo vydal. Jako vážně vydal. Rozvedená sexuoložka a ženáč na road tripu ? Mohla by to být asi prdel, ale tady jsou ty vtipy starý, jak hlavní hrdinové sami. Nebylo to nudný, to zas ne, občas se člověk i zasmál, ale za mě zkrátka tohle nemá žádnou hodnotu a podle mě si vydání vlastní knížky zaslouží spousta lepších autorů. Líbí se mi, že to není naivní, což je ale vzhledem k věku hlavních hrdinů pochopitelné a logické. Za mě zkrátka těžký podprůměr a dávám jednu hvězdičku za téma road tripu, protože sama mám nějaký v plánu.

Mimochodem pokud znáte nějaký dobrý román na téma road trip, tak sem s ním...
S láskou, Sabbi

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Bez šance | Neal Shusterman | knihodojmy

dm(ko) má e-shop ! | UNBOXING

Momenty I.