Knihomolka v knihkupectví 1 ( sponzorováno babičkou :D )

Ahoj všichni, jo tohle je nový formát a ne, nebude pravidelný jelikož já do knihkupectví moc nechodím. V sobotu jsem byla v Praze a tak jsem tam zašla. Babička asi nečekala, že když mě pošle s dvěma kilčama do Neoluxoru, že přitáhnu čtyři knihy, ale tak stalo se a já vám je dnes krátce představím.

Anotace: Někdy se blog stane tím jediným místem, kde se můžete bez obav svěřit se vším, co vás trápí. Tak to aspoň dělám já. Podle ostatních jsem prý skvělá, talentovaná, prostě okouzlující, ale já si tak rozhodně nepřipadám, spíš naopak...
Jedinný problém je, že je to jaksi druhý díl :( a já nemám ten první. Každopádně si to přečtu a možná si pak koupím i první díl, kterým je Dýchání pod vodou.

A teď trochu z jiného soudku. Co vy na erotické romány ? Já objevila tuhle trilogii od Kathryn Taylor, i když možná jsem zahlédla i čtvrtý díl. Každopádně doma mám tyhle tři.

Anotace: Grace je mladá a nenápadná dívka, která se o muže zatím nijak dvakrát nezajímala. Během své stáže v Londýně se však setká s charismatickým Jonathanem Huntingtonem, který ji probudí ze spánku. Grace se s ním stále hlouběji a hlouběji propadá do světa temných tužeb, ztrácí se ve víru svého chtíče. Zatímco Jonathan stále více prahne po naplnění své milostné touhy, Grace si musí uvědomit, jak nebezpečné jsou její city.

Anotace: Je na něm závislá, na jeho kůži i vlasech. Ačkoliv si Grace moc dobře uvědomuje, jak nebezpečné její city k Jonathanu Huntingtonovi jsou - přesto každým dnem v jeho přítomnosti její láska roste. Opravdu je tak chladný, jak vypadá? Nebo ji Jonathan vnímá pouze jako svou poddajnou hračku? Když ho chce Grace přimět, aby přiznal barvu, vede to ke katastrofě.. v jeho přítomnosti její láska roste.

Anotace: Návštěva Říma? Pro mladou Britku Sophii Conroyovou je to něco výjimečného. Ale nikdy by nevěřila, co na ni v tomto věčném městě čeká. Setkání s hříšně atraktivním profesorem umění Matteem Bertanim jí naprosto změní život a odhalí nové dimenze rozkoše...


Tak to by bylo pro dnešek všechno :)  Za nějaký čas se dočkáte samozřejmě i recenzí :)
S láskou, SabbiKomentáře

 1. Máš velice štědrou babičku! :D
  Četla jsem akorát Hvězdu a... no, nelíbila se mi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Jojo, ach ty babičky, ale ta moje je velice moderní a jsme tak trochu kámošky no :D Jo, na Hvězdu jsou vcelku špatné ohlasy :( Uvidím co na ni řeknu já

   Vymazat
 2. Jé já mít takovou babičku☺♥. Co bych za to dala ☺. Hvězdu jsem měla půjčenou v knihovně a ležela mi měsíc u postele ☺. Pak jsem ji vrátila zpět. ☺ Každopádně si užij ostatní knihy. Těším se na recenze ☺.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Jojo, babička je poklad a také můj největší ženský vzor. Děkuju moc za komentář :)

   Vymazat
 3. Když se najde sponzor, to pak je :D Já se od bábi dočkám až na narozeniny :D Dýchání pod vodou jsem četla a je to nádherné, rozhodně do toho jdi! Co jsem četla, Hvězda na to prý moc nenavazuje, ale tvrdit to nemůžu :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Jojo, to je svatá pravda. Já od autorky nečetla vůbec nic. Viděla jsem jen filmovou verzi Netvora. :) Díky moc za komentář a přeji hezký den

   Vymazat
 4. To se nejlépe nakupuje, když někdo sponzoruje. :D I já měla s Hvězdou špatné zkušenosti, ale každému se líbí něco jiného, tak uvidíš sama. ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) Děkuju za komentář.....Já se té Hvězdy normálně začínám bát :D

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 6. Skvělí článek! Dýchání pod vodou jsem četla a za mě ne už nikdy si asi tento díl nepřečtu. Na druhý se chystám, ale nechávám si ji na jiné časy. Snad mě nezklame jako první díl. :)
  Reading With Lucy/Cooking With Lucy

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky