Zakázané radosti aneb Redaktorská výpomoc trochu jinak :D

Ahoj všichni, dneska vás vítám opět u recenze, ale rozhodně ne pozitivní recenze. Tuhle knihu jsem slepě vybrala v knihovně podle obálky a tady máte takové shrnutí mého názoru.


Anotace: Emily Shannová, úspěšná autorka romantických příběhů, vyměnila soukromý život za kariéru a vystačí si s živou představivostí. Skrývá však šokující tajemství, o kterém neví ani její vydavatel - až ji jednou požádá, aby napsala něco pikantnějšího, smyslnějšího, otevřenějšího a ze života. Emily nezná nikoho, kdo by jí v tom mohl pomoct, kromě svého nového odpovědného redaktora - vysokého, snědého, pohledného Michaela Devlina - který už provokuje její fantazie. Stejně jako Channel - televizní vysílání, v němž si ženy plní své tajné erotické sny. Emily, teď ochotnější než kdykoli předtím, musí Devlina přesvědčit, aby ji zasvětil do všeho, co zná… pokud mají mít její literární představy konečně reálný základ.

Můj názor: Tohle jako někdo může myslet vážně ? Jako fakt ? Odporněji napsanej erotickej román jsem vážně nečetla a autorka absolutně neumí psát. Doufala jsem, že když nedokáže psát nějaký ten děj, příběh tak alespoň to ostatní bude stát za to a ono nic. Normálně mi z téhle knížky vstávají hrůzou vlasy na hlavě ještě teď, protože ačkoliv jsem nedočetla, tak jsem měla milionkrát chuť prohodit tu knížku oknem, což se po uvážení, že je kniha z knihovny neudělala. Už nikdy tuhle knížku neotevřu. Nikdy, nikdy, nikdy !

O autorce: Bertrice Small se narodila 9. prosince 1937 na Manhattanu, New York, USA. Je vdaná za George Smalla, mají spolu syna Thomase a již více jak 30 let žijí na východním Long Islandu. Její největší vášní jsou její kočičí miláčci, zahrada, práce a život samotný.
Bertrice Small je autorkou 41 novel, z nichž 36 jsou historické romance, 3 fantasy romance a 2 erotické romance ze současnosti. Dále má na kontě 4 erotické romány. Psát začala velice brzy, už na sklonku šedesátých let, ale její literární počátky nebyly snadné a úspěchu dosáhla až o celých deset let později - a to v roce 1978, kdy vydala román The Kadin (U nás Kadin, Sultánova žena) a dveře k profesionální spisovatelské dráze se otevřely dokořán.

Takže pokud si chcete šetřit nervy vyberte si od ní alespoň jinou knížky, i když nevěřím, že tahle autorka by mě zaujala i kdybych nedej bože četla cokoliv jiného, což po tomhle zážitku nehrozí.

XOXO, Sabbi
 

Komentáře

 1. Takhle emotivní reakci na knihu jsem dlouho neviděla, to musela bejt absolutní hrůza! Tak ať se další knížky líbí víc! :) (Což asi nebude tak těžké po takovémto kousku, viď? :))
  Pěkný pátek,
  K

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Emotivní ? No, to teda byla hotová noční můra....Děkuju moc, i tobě pěkný pátek

   Vymazat
 2. Díky za tip, co si nepřečíst :D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D To se jen tak nestává no :D Ale tak musím občas i varovat a ne pořád doporučovat :D

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky