UNBOXING výhry z giveaway u Mimozemšťanky

Ahoj všichni, dneska je pátek a dokonce i zas a opět unboxing. Já se hrozně omlouvám, ale číst mě teď moc nebere, což neznamená že nečtu nýbrž to, že čtu, ale podstatně méně. Pro ty z vás, co to ještě neví-to je asi nemožný, protože jsem to musela říct úplně všem tak jsem vyhrála dvě knížky u blogerky , která píše blog U Mimozemšťanky

Vyhrála jsem dvě knihy od Gayle Formanové. Upřímně jsem slyšela jen o If I Stay a těším se, až si jí přečtu, což však neznamená, že se netěším na druhou knížku. Hrozně se mi líbí design obálek. Je originální a přesto jednoduchý. Protože koláž z několika fotek umí každý ne ? Jenomže ke knížkám jsme se přece ještě neodstali, protože se skrývají v oné kartonové krabici. Musím říct, že nikdy mi nepřišel lépe zabalený balíček. Papír s potiskem vloček a dopis se snítky levandule. Prostě jedním slovem úžasný.

Zůstaň se mnou 

Anotace: Talentovaná violoncellistka Mia si vždy myslela, že nejtěžším rozhodnutím jejího života bude volba, zda jít za hlasem svého srdce, jenž jí radí zůstat s Adamem, nebo se naplno věnovat druhé osudové lásce – hudbě –, protože to by znamenalo soustředit veškerou energii na studium na prestižní umělecké škole. Jednoho únorového rána se však všechno změní. Když se Mia po děsivé autonehodě probere, nic necítí. Vidí své mrtvé rodiče, těžce zraněného bratra – a nakonec samu sebe. Zatímco její tělo je v kómatu, ona sama může vidět a slyšet vše, co kolem děje. A najednou se musí rozhodovat, zda na tomto světě vlastně chce ještě zůstat, anebo zda o svůj život, který beztak visí na vlásku, bojovat přestane.

Druhé vydání celosvětového bestselleru, který poprvé vyšel česky pod názvem Jestli zůstanu (Ikar 2011).

Kam jsi odešla

Anotace: Od tragické nehody, kdy Mia navždy zmizela z Adamova života uplnuly tři roky.
Nyní každý z nich žije na opačném konci země. Miina hvězda na New Yorském Julliardu závratně stoupá a Adam díky novému statusu rockové hvězdy a slavné přítelkyni plní stránky Los Angelských bulvárů. Jednoho dne se však ocitne v New Yorku sám. Náhoda jej svede dohromady s Miou na jednu noc, která může změnit jejich životy. Jak prozkoumávají město, které se stalo Miiným novým domovem, vzpomínají na společnou minulost a otevřou své srdce nejen jeden druhému, ale i budoucnosti.
Příběh o devastaci žalem, příslibu nové naděje a znovuzažehnutí plamene lásky. 


Ještě jednou za tyhle knížky děkuju :) 

Between the pages of a book is a lovely place to be
Sabbi
Komentáře

Oblíbené příspěvky