GIVEAWAY za 8 000 zobrazení, 10 pravidelných čtenářů a 100 odběratelů !

Ahoj všichni, vítám vás u hodně očekávaného článku a to sice u soutěže o knížku. Asi už bych to neměla moc okecávat, ale já mám nové aktuální informace a to sice, že Sára má neštovice takže asi psát nebude. Já pro změnu vůbec nečtu takže také nemůžu pravidelnost článků úplně zaručit.

Pravidla soutěže: 
1) Vyplnit dotazník.
  2) Být pravidelným čtenářem tohoto blogu 
                                  nebo odběratelem mého YouTube kanálu. 
Soutěž končí 14.2.2015 !

Anotace knihy: Polokontinent – země plná nebezpečí, nástrah, krvelačných příšer a drsných bojovníků, kteří jim musí čelit. Stane se jedním z nich i chlapec s dívčím jménem Rosamunda? 
Nalezenec vyrůstající v útulku je díky svému jménu terčem posměchu svých vrstevníků. Sní o tom, že se stane námořníkem, ale je vybrán pro úplně jiné povolání. Má se stát císařským lampářem. Vydává se na dobrodružnou cestu do Železné bašty, lampářské pevnosti, kde má podstoupit výcvik. Během putování divokou krajinou poznává Evropu, věhlasnou fulgarku, která právě v souboji s nebezpečnými netvory ztratila svého pomocníka. Stane se Rosamunda jejím pobočníkem, nebo se přece jen rozhodne vydat na dráhu lampáře? Jaká bude jeho volba?

Hodně štěstí :) 

Komentáře

 1. Moc pěkná giveaway :) Už jsem se zúčastnila :)

  OdpovědětVymazat
 2. Zajímavá knížka, styl, který jsem už dlouho nečetla:)
  andrea.lekesova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Zajímavá knížka, styl, který jsem už dlouho nečetla:)
  andrea.lekesova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky