Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti

Ahoj všichni, vítám vás u nové recenze na knihu minulého roku. No, tak se mrkneme na můj verdikt.Mimochodem Sarrah jelikož jsi nemocná tak koukej ležet a neopovažuj se se zabývat s tím, že nevydáš pár článků. Vždyť víš, že to zvládnu. Jenom ať si brzo zdravá.


Anotace: Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené?
Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trabli a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají                                                                      spíše ženy.

Můj názor: Já nevím jestli čtu teď vážně divný knížky, ale ani tohle mě nijak zvlášť nenadchlo. Jo, je to vtipný, ale prostě tomu něco chybí. Dozvíme se spoustu věcí o Čeňkovi, ale hlavní hrdina zůstává po celou dobu jenom otcem. Potom je tam jakási mrzutá Nataša, kterou teda vážně moc nemusím. Celou tuhle knížku drží nad vodou akorát autorův skvělý smysl pro humor. Nechápu, jak tahle kniha mohla být Knihou roku, protože není ničím speciální. Tahle knížka byla prostě, až moc nudná. Rozhodně to není typ knížky, který by jste nemohli přestat číst, protože já osobně a upřímně sem se u knížky nudila. Mě tahle knížka nic neříká a já k ní tím pádem již také nemám co říct.

XOXO, SabbiKomentáře

 1. Neumíš svůj názor pořádně obhájit, takže bohužel. Já osobně Moderního fotra zbožňuji, sleduji ho na facebooku a bránice mě z něj bolí pravidelně.
  http://liscidoupeknih.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Mě osobně tenhle typ knížek prostě nesedí no....Ale jako smysl pro humor má autor skvělý

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky