Wishlist 1.část : Sabbi si doplňuje série :D

Ahoj, blíží se Vánoce a každý z nás si utřizuje co by v budoucnu chtěl a jsem tu já se svým wishlistem. No, řekněme si upřímně, že těch knih není vůbec málo, ale my to zvládneme ne ? Mimochodem všechny anotace jsou z databázeknih.cz  .

1) Půlnoční koruna (S.J.Maas)
Druhý díl naprosto fantastické trochu i fantasy série o Celaeně Sardothien. Můj bože chytá mě absťák, už jenom při pohledu na tu obálku a div si neposlintám klávesnici. Prostě ji musím mít doma. No, a nebylo by to ono, kdybych sem nedala kousek anotace, aby jste pochopili o co go.Celaena se stala královou bojovnicí a má za úkol pro něj dělat tu nejšpinavější práci. Ovšem sama dobře vím, že král je mimořádně krutý a jeho chování ovládá tajemné zlo. Proto se snaží odhalit jeho tajemství, ale přitom mu nezavdat příčinu, aby ji podezíral. Rozehrává tak smrtelně nebezpečnou hru, v níž jde nejen o její život, ale i o život všech jejích přátel. A jedné noci se stane to, čeho se nejvíce obávala a co její život rozmetá na kousky.


2) Divotání (Anita Grace Howard)
Dneska to už vypadá jako dokupovačka dalších dílů či co, ale Šepotání byla taky pecka stejně jako Skleněný trůn a vlastnit tuhle knížku by bylo splněné přání.Alyssa Gardnerová propadla králičí dírou a postavila se pentlochňapovi. Zachránila život Zachovi, klukovi, kterého miluje, a unikla intrikám zvráceně svůdného Morfea i pomstychtivé Červené královny. Teď musí odmaturovat, přežít maturitní ples a pak může nastoupit na vysněnou prestižní uměleckou školu v Londýně.Všechno by to bylo snazší, kdyby její matka, již právě propustili z ústavu pro duševně choré, nebyla tak přehnaně podezíravá a starostlivá. A mnohem snazší, kdyby se Morfeus jednoho dne neobjevil v její škole, aby ji nalákal na další nebezpečné dobrodružství v ponuré Říši divů – kam sama (tak trochu) patří. Alyssa se musí vyrovnat s jeho znepokojující přítomností ve skutečném světě a zároveň se pokouší Zachovi prozradit pravdu o minulosti, kterou zapomněl. Záblesky z Říše divů se postupně dostávají do jejích obrazů a vlastního života, Červená není daleko!Pokud Alyssa zůstane ve světě lidí, vystaví nebezpečí Zacha, své rodiče a všechny, které miluje. Ale když znovu projde králičí dírou, bude muset čelit smrtící bitvě, která by ji mohla stát mnohem víc než jen vlastní hlavu.

3) První (Kiera Cass)
Říkala jsem, že ji nepotřebuji,ale protože jsem viděla obálku na pátý díl, tak prostě musím. Já si nemohu pomoci.Když byla America vybrána do Selekce, ani ve snu by ji nenapadlo, že by se ocitla na dosah samotné koruny, natož k srdci prince Maxona. S blížícím se koncem soutěže narůstají hrozby za branami paláce a America si uvědomuje, jak je lehké všechno ztratit a jak těžce bude muset za svou budoucnost bojovat.

4) Vykoupení ohněm ( V.C.Andrewsová)
Třetí díl pentalogie Květy z půdy. Na druhý díl čekám neb jsem si ho již objednala. Já miluju tuhle autorku s jejím strhujícím příběhem o několika sourozencích.Třetí díl monumentální pentalogie. Cathy a Chris žijí tajně v nezákonném svazku jako manželé a vychovávají Cathyiny dva syny Joryho a Barta. Zdá se že v jejich životě konečně zavládlo štěstí, ale jen do chvíle, než se do záhadného domu v sousedství přistěhuje tajemná dáma v černém...

5) Jsem zlomená ( Tahereh Mafi)
Druhý díl Roztříštěné, kterou prozatím nemám přečtenou, ale zoufale toužím po dalších dílech :D .Juliette uprchla ze spárů Warnera do Bodu Omega, což je místo ideální pro lidi, jako je ona. Pro lidi s darem. A také je to hlaví ústředí hnutí odporu proti stávajícímu režimu. Konečně je volná a nikdo ji nechce použít jako zbraň. Konečně může svobodně milovat Adama. Ale nikdy se nezbaví svého vražedného dotyku.
A ani Warnera, který po ní touží víc, než by bylo zdánlivě možné.V druhém díle této dystopické trilogie musí Juliette učinit několik životně důležitých rozhodnutí. Musí zjistit, co vlastně chce a o čem si myslí, že je to správné. A možná bude muset volit mezi srdcem a Adamovým životem.


Jo, vážně to bude na dvě části :D Ach jo, kam to sakra spěju, a kam chci ty knížka nacpat ? :D
Za každou knihu vám budu nesmírně vděčná a za osobní věnování jetšě o něco víc.


XOXO, SAbbi

Komentáře

Oblíbené příspěvky