Dítě číslo 44

Ahoj, vítám vás u další recenze. Tentokrát to bude audiokniha. Taky se tak těšíte na Vánoce ?
Audioknihu doporučuji koupit zde.
Děj: Lev Děmidov pracuje u tajné policie a objevují s ebrutálně zavražděné děti. Jenomže v jeho vlastni se přeci nevraždí, jak hlásají politici. Vraždy jsou házeny na toho, kdo se hodí (např.retardovaní, homosexuálové a političtí nepřátelé). Celkem 44 dětských mrtvol s kůrou v ústech, vyříznutým žaludkem.....
Lev je nucen udat svou ženou a jelikož to neudělá je přeložen k milici, kd evšak najde další oběti,a tak s evydává po stopě onoho vraha. Jenomže po něm začíná jít právě ten člověk, který všechno jeho neštěstí zavinil a hrozí nebezpečí nejen jemu, ale celé jeho rodině i s manželkou Rajsou. Kdo brutálně vraždí děti ? Není nebezpečí pokračovat v pátrání přeci jen příliš ?
Můj názor: Jsem ráda, že jsem si vybrala audioknihu, už jen díky tomu, že miluju housle a mezi jednotlivými kapitolami jsou občas slyšet. Příběh je vyprávěn velice zdlouhavě, atak jsme si ho v aplikaci audiotéky zrychlila. Děj není bohužel nijak strhující, ale nějaké to napětí tak mnechybí. Vůbec se nedá tušit kdo je vrah a to s emě i mé kamarádce (Kačce) na tom nejvíc líbí. Zezačátku je tam zbytečně moc omáčky kolem toho všeho. Kdyby se to zbytečné dalo pryč nezbylo by skoro nic. Já autorovu stylu nepropadla avšak kdyby šlo opět o audioknihy, tak bych se nebála do toho jít. Všechny audioknihy jsou lepší než originály. Alespoň co se týká klasiky a jiných knížek, které bych do ruky jinak nevzala. Líbí se mi prostředí i to jak je to namluvené avšak kdyby to byla papírová verze nikd ybych ji nedočetla.
S láskou
Sabbi Nothingham

Komentáře

Oblíbené příspěvky