Říše temnot: Tajemství upírů

Ahoj, po jednom dnu píšu další recenzi. Děkuji mnohokrát nakladatelství Fragment za poskytnutí knihy k recenzi. Zároveň se omlouvám ostatním knižním blogerům za utrpení při čtení mé "recenze" :)

Autorka: L.J.Smith
Nakladatelství: Fragment
Rok vydání: 2012
ISBN 978-80253-1438-8

Děj: Poppy zjistí rakovinu slinivky břišní . Šance, že to přežije je zhruba 1%. Její dlouholetý přítel jí nabídne řešení, kterým ale poruší zákony Říše temnot. James Poppy po všech těch letech prozrazuje co je vlastně zač a jak jí chce zachránit. Jenomže zezačátku je proti němu její bratr..Jak to sním dopadne? Potom se do toho připletou ještě škodolibi  příbuzní. Poppy se vydá na menší neplánovaný výlet. Nakonec  ale zjistí jednu věc, která mění celou vzniklou situaci. Dokončí Poppy proměnu? A co její rodiče? Jaký postihne Jamese trest? Zůstane naživu, nebo jí zabijí ? Toť vše o jedné z mé strany nově objevene  sérii autorky L.J. Smithové.
 
Můj názor: Velmi se mi zamlouvá, že Poppy se smrti ani předtím než se dozví o východisku ani trochu nebojí. Jen jí trochu potupuje její psychická slabost v čase Phillipova protestu. Jinak by mi přišla Poppy jako správná hrdinka. Jenže co vlastně udělala navíc. Ano, s tou smrtí byla opravdu odvážná. Myslím tedy potom. Podle mě za ní všechnu prací odnesli Phillip a James. Přesto je to příběh strhující a napínavý. Též trochu nechápu co je na tom od 15 let? Zamlouvá se mi grafický design. Například hřbet knihy. Kdyby jste si dokoupili ostatní díly, vznikne vám duhový rovnoměrný pruh. Na prvním dílu najdete červený, na druhém žlutý a tak dále. Pokud nejste zrovna vášnivými čtenáři (Ehm, to by jste asi nedočetli, až sem, ale tak snad ) je tohle stále kniha pro vás. Se svým obsahem 239 stran je podle mě tak akorát. 

PAC A PUSU 
Sabbi <3

Komentáře

Oblíbené příspěvky