Angelina Jolie a Brad Pitt: Společný příběh

Ahoj, tak jsem tu po delší době já. Na blogu přibila další blogerka. Opravdu toto nikdy nedělala a nemá s tím zkušenosti, takže buďte se svojí kritikou shovívavý. Na Sissi bych chtěla upozornit obrovskou pochvalou. Jsem pyšná, že zdobí právě stránce mého blogu ¨. V nejbližší době tu proběhne několik změn :)
 Děj: (pro nedostatek mozkobvých buněk v této večerní hodině vkládám anotaci) Jeden z nejsledovanějších párů světa, autorka zde sleduje životní peripetie každého z těchto dvou herců. Zabývá se jejich rodinným zázemím, prvními hereckými krůčky, bývalými partnerskými vztahy i společným prožíváním výmečných i všedních dnů.

Můj názor: Jelikož 75% příběhu není společných tak mi přijde název nepřesný. Nikdy mě tento pár nějak více nezajímal, ale po této knize mi přirostli trochu blíž k srdci. Rozhodně se tu dozvíte spoustu zajímavých a někdy, až šokujících informací. Nevím proč, ale i přestože Brad začínal od začátku mě se víc elíbil příběh Angeliny. Byl takový více napínavý a zajímavý i přes všechny okolnosti. Na filmy koukám jen výjmečně, ale to neznamaná, že nemám filmy ráda. Z jejich filmů mám určitě v plánu Babel, Gia, Narušení, Život nebo něco takového, Alexandera Velikého a možná i nějaké další. Nejvíce s emi líbí, že u každé jejich role je i stručně popsán děj či pointa filmu. Samotný příběh se mi četl velmi těžce a napadalo mě jen...Ať, už mám tuhle knihu za sebou ....
XXX    SABBI 


Komentáře

Oblíbené příspěvky