A.Gibbsová: Temná hrdinka

Ahoj, opět vás vítám u nového recenzo-shrnutí. Nesmím tomu totiž říkat recenze :D. Dnes jsem opravdu vyřízená takže to vezmem hopem.
Omlovám s eza kvalitu prvního obrázku :D
Autorka: Abbigail Gibbsová
Nakladatelství: Knižní klub
Rok vydání: 2013
Děj: Violet Leeová je unecena po tom vytěla Trafalgarský masakr třiceti osob. Ne, unesena jen tak někým nýbrž vampýry. Nejprve si dává naděje, že se z vampýřího panství dostane jako člověk. Nejdříve hraje herečku a pak se zamiluje do zezačátku záporné postavy. -poznámka blogerky: Proč to tajit podle mě to není spoiler, protože se to stane ani ne v polovině knihy- Zamiluje se do prince Kaspara. Již několikrát jí zachránil život. Naposledy se z ní stal vlastní chybou dampýr. Jinak by zemřela. Po všemožných nepopsatelně napínavých událostech je navštíví její otec s její sestrou Lily. Po jejich odjezdu se však přijde na to, že její otec kdysi dávno objednal vraždu královny Carmen. Violet osoudí k okamžité popravě. Stane se ještě spoustu dalších věcí, ale to už bych spoilerovala.
Můj názor: Knížka byla opravdu velmi napínavá. Opět byla dočítána při světle baterky :D Dočetla jsem jí totiž včera v 1:06 ráno. Mojí oblíbenou postavou mimo hlavní hrdinky se stal velmi komplikovaný princ Kaspar. Já osobně bych nedokázala být někde vězněná. I když u Violet to vlastně tak doslova nebylo. Na každé stránce se skrývali další napínavé detaily a události. Knížku jsem zhltla opravdu jendím dechem. Určitě si na ní najděte tu chvilku, aby jste si jí přečetli.

XOXO ,
               MELANIE

Komentáře

Oblíbené příspěvky