T.C.Brezina : Modrá krev

Ahoj, jelikož jsem to opravdu rozjela tak je sobota 28.3. a já píšu další recenzi. Je zřejmé, že když jsem knize věnovala tolik pozornosti nebyla to jen tak nějaká kniha. Když jsem byla mlasší četla jsem některí Brezinovy knihy. Některé je slabé slovo. Doma jich mám minimálně deset. Děkuji nakladatelství Fragment .
Nakladatelství: Fragment 
Rok vydání :2015
2.vydání knihy -Princezna Viktorie 

Děj: Viktorie jede na prázdniny k bohaté rodině Cooperových do Londýna. Všechno se jí tam zdá nepřátelské a nejraději by ihned odjela. Claire je protivná , nafoukaná nána a Nathan je podivný nemluvný sběratel lebek. Potom jí ,ale pan Cooper zavede do knihovny, kde objeví deníky princezny Philippy. Mezitím se v reálném životě seznámí s Alessandrem Della Scalem ,jeho sestrou a babičkou. Vužije ho k tomu, aby Claire záviděla, jelikož Alessandro je velmi žádaný. Viktorie také narazí na kadeřníka Peta ,ktreý z ní udělá svou modelku pro novou kolekci účesů. Nic ,už jí nepřipadá takové jaké to bylo. Viktorie je zapletena do ďábelského plánu . Také se jí, ale stýská po Tedovi (její německý přítel). SPOILER ! Někdo chce Viktorii zabít. Je v domě. Nejdříve všechno podezření spadá na někoho jiného, ale je to jeden z lidí s kterými se spřátelila. Schová s ev knihovně, kde se málem udusí. Zachrání jí jeden člen rodiny. (Schválně toho tentokrát tolik neprozrazuji,protože vás nechci připravit o napětí) . Nakonec se vrací ze skvělých prázdnin zpět domů , do Německa .
 Můj názor: Kniha mě tak nadchnula,že jsem u ní strávila celé čtyři hodiny :D . Opravdu byl děj tak napínavý, že mě ani mámino naléhání, kdy si hodlám ulidit ponožky neodtrhlo. 

Doufám, že si najdu cestu opět k dalším titulům tohoto skvělého spisovatele. V každém věku jsem si snad našla nějakou knihu od něj,kterou jsem si s chutí přečetla. K autorovi jsem se dostala již někdy,když mi bylo devět. Líbí se mi jak vás dokáže vtáhnout do děje a upoutat vaši pozornost tak,že se soustředíte jenom na tu knihu. Mojí oblíbenou postavou se stal pan Cooper a zmíněná Viktorie. Viktorie mi přišla velmi inteligentní jen jsem nechápala její nervozitu z prince Alessandra.Pac a pusu 
                       Mel

Komentáře

 1. Dobře, tohle prosím ber spíš jako radu. (vzhledem k tomu, že máš - jak vidím, blog jenom chvíli).
  Dávej si pozor na hrubky, jak se píší čárky (nejdřív čárka a pak až mezera) + to stejné s tečkou. Spoilery by v recenzi neměly být. A navíc... tohle není recenze, ale čtenářský deník. (Děj + tři věty názor). Recenze by měla být jako - co se mi na knize líbilo/nelíbilo, autorův styl psaní, vyzdvihnout přednosti knihy, proč byla tak poutavá, jestli se mi postavy líbily/nelíbily... atd.
  Každý jsme nějak začínaly, ale brát si hned zezačátku recenzní výtisk, ačkoliv se tvůj blog teprve rozjíždí, není dobré.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tímto dodatkem musím jenom souhlasit!

   Vymazat
  2. Děkuji za cenné rady. Svůj blog hodlám nadále rozšiřovat a zlepšovat bohužel interpunkci jsme se neučili a já se jí teprve učím.

   Vymazat
 2. Nemůžu se na to koukat.Vzhled je příšerný!Články se (alespoň mně) čtou strašně špatně, obrázky z postranních panelů vůbec nezapadají, ale přečnívají a historii po dvou, maximálně třech písmenkách jsem musela louskat celkem špatně.No o "recenzích" nemluvím.Každý jsme začínali, ale dokonce i moje recenze měly víc vět než Vaše písmen a na to, že jste se interpunkci neučili je špatný se vymlouvat. Učí se tak v 5. třídě a pokud čteš knihy, máš to odkoukané. Udělejte s tím něco pokud chce mít aspoň 2 pravidelné čtenáře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám pravidelné čtenáře, ale jelikož žijeme tak trochu v době kamenné tak nemají účet na Google, ale berme to tak, že prostě čtenáře mám.Interpunkci zlepším.

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky